2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plaatsing en onderhoud van parkeerautomaten
Beschreibung: Gemeente Hengelo heeft op dit moment 33 parkeerautomaten, allemaal ingericht voor betaling met muntgeld en bankpassen. Deze staan in de binnenstad en moeten in 2027 vervangen worden. Daarnaast vindt er een uitbreiding plaats van het gereguleerd gebied, waardoor er meer parkeerautomaten nodig zijn.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51214000 Installation von Parkuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38700000 Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren, 38730000 Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 51214000 Installatiediensten voor parkeermeterapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 38700000 Tijdregistratietoestellen en soortgelijke apparatuur; parkeermeters, 38730000 Parkeermeters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000