2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup mediálního prostoru v rámci významné sportovní akce – motocyklový sport – terénní a speciální moto
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je nákup mediálního prostoru a marketingového plnění v rámci významné sportovní akce – motocyklový sport – terénní a speciální moto s mezinárodní účastí a mezinárodním zásahem. Minimální požadovaný zásah prostřednictvím TV přenosů akce v roce 2025 bude více jak 40 000 000. Cílem je dosáhnout optimálního mezinárodního mediálního zásahu na různých trzích, s ohledem na komunikaci jednotlivých produktů cestovního ruchu, zejména pak aktivního turismu.
Interne Kennung: VZ/2025/400/11
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o zadání dílčí zakázky v rámci zavedeného synamického nákupního systému
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001