2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technische Adviesdiensten (4 percelen)
Beschreibung: De TU Delft bezit en beheert al haar eigen vastgoed. Om die reden is het borgen van kennis binnen de vastgoedorganisatie en externe contractanten een belangrijk aandachtspunt. Dit vereist kwaliteit, betrokkenheid, begrip en samenwerking van de te contracteren partij, zowel met de TU Delft, als ook met de overige externe (advies en uitvoerende) partijen. De TU Delft wenst door middel van een niet-openbare Europese aanbesteding Technische Adviesdiensten langdurigere en duurzame samenwerkingen met haar contractanten aan te gaan. De totale uitvraag met betrekking tot technische adviesdiensten omvat de volgende disciplines: • Installatietechnische adviesdiensten • Bouwkundige adviesdiensten • Constructieve adviesdiensten • Technisch Assetmanagement: inventarisatie, inspectie en actualisatie Elke discipline kent zijn eigen specialisme. De TU Delft is per discipline op zoek naar partijen die het beste aansluiten, bij de per discipline opgestelde, selectie eisen en gunningscriteria. De bovengenoemde disciplines worden gelijktijdig in vier (4) afzonderlijke percelen aanbesteed. Het opdelen van de niet-openbare Europese aanbesteding Technische Adviesdiensten verhoogt de marktwerking, ook kunnen kleinere ondernemingen inschrijven. Gegadigden kunnen zich inschrijven op meerdere percelen. De TU Delft is voornemens om per perceel met twee (2) dienstverleners een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van vier (4) jaar met een optie tot verlengingen van drie (3) jaar en twee (2) jaar, dus een maximale looptijd van negen(9) jaar. De TU Delft hecht er waarde aan een raamovereenkomst te sluiten voor langere duur, om optimaal te kunnen profiteren van de op te bouwen expertise en kennis van de gebouwen en algehele vastgoedomgeving door de contractpartner om de dienstverlening zo efficiënt mogelijk te kunnen realiseren. Ingangsdatum overeenkomst is 1 januari 2026 en eindigt van rechtswege op 31 december 2029.
Interne Kennung: 11143
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Installatietechnische adviesdiensten Perceel 1
Beschreibung: Door middel van een niet-openbare Europese aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een raamovereenkomst te sluiten met twee (2) partijen voor installatietechnische adviesdiensten. Het betreft installatietechnische adviesdiensten en toezicht bij projecten met een bouwsom van minder dan € 10.000.000,-, alsmede bij reguliere onderhoudswerken. Werkzaamheden hebben betrekking tot de volgende installaties: • Werktuigbouwkundige • Elektrotechnische • Safety&Security • ICT passief Projecten betreffen veelal interne verbouwingen/upgrades ten behoeve van het onderwijs, onderzoek en valorisatie. Maar ook kleinschalige nieuwbouwprojecten, zoals bijvoorbeeld (fiets)parkeergebouwen. De onderhoudswerken betreffen meerjaren- en vervangingsonderhoud. Op hoofdlijnen zijn binnen deze projecten de gevraagde adviesdiensten en werkzaamheden te koppelen aan de projectfases.
Los: LOT-0002
Titel: Bouwkundige adviesdiensten Perceel 2
Beschreibung: Door middel van een niet-openbare Europese aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een raamovereenkomst te sluiten met twee (2) partijen voor bouwkundige adviesdiensten. Het betreft bouwkundige adviesdiensten en toezicht bij projecten met een bouwsom van minder dan € 10.000.000,-, alsmede bij reguliere onderhoudswerken. Werkzaamheden hebben o.a. betrekking tot de volgende bouwkundige elementen: • Buitenwandopeningen • Binnenwandopeningen • Balustrades en leuningen • Dakopeningen • Inbouwpakketten • Buitenwandafwerkingen • Binnenwandafwerkingen • Vloerafwerkingen • Trap- en hellingafwerking • Plafondafwerkingen • Dakafwerkingen Projecten betreffen veelal interne verbouwingen/upgrades ten behoeve van het onderwijs, onderzoek en valorisatie. Maar ook kleinschalige nieuwbouwprojecten, zoals bijvoorbeeld (fiets)parkeergebouwen. De onderhoudswerken betreffen meerjaren- en vervangingsonderhoud. Op hoofdlijnen zijn binnen deze projecten de gevraagde adviesdiensten en werkzaamheden te koppelen aan de onderstaande projectfasen: • Initiatiefase • Definitiefase • Ontwerpfase • Uitvoeringfase • Commissioningsfase • Nazorgfase
Los: LOT-0003
Titel: Constructieve adviesdiensten Perceel 3
Beschreibung: Door middel van een niet-openbare Europese aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een raamovereenkomst te sluiten met twee (2) partijen voor bouwkundige constructieve adviesdiensten. Het betreft bouwkundige constructieve adviesdiensten en toezicht bij meerjarenonderhoud, vervangingsonderhoud, renovatie- en nieuwbouwprojecten met een bouwsom van tot € 10.000.000,- excl. BTW, alsmede bij reguliere onderhoudswerken. Bij deze projecten (binnen de bestaande huisvesting) moet het gebouw operationeel blijven en moet overlast voor gebruikers minimaal zijn. Ondanks dat de werkzaamheden veelal tactisch/operationeel van aard zijn, kennen de projecten een grote diversiteit en complexiteit omdat ze vaak invloed hebben op de primaire onderzoeks-en onderwijsprocessen. Dit varieert van de vernieuwing/aanpassing van het gebouwbeheersysteem tot een verbouwing van een complexe hightech onderzoeksomgeving
Los: LOT-0004
Titel: Technisch Assetmanagement: inventarisatie, inspectie en actualisatie Perceel 4
Beschreibung: Door middel van een niet-openbare Europese aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een raamovereenkomst te sluiten met twee (2) partijen voor het uitvoeren van Technisch Assetmanagement: inventarisatie, inspectie en actualisatie.Door middel van voorliggende Europese aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een raamovereenkomst te sluiten met twee (2) partijen voor het uitvoeren van Technisch Assetmanagement: inventarisatie, inspectie en actualisatie. De werkzaamheden omvatten voorbereiding, uitvoering conditie meting Technisch assetmanagement methodiek waaronder de NEN2767, opstellen rapportage van de conditiemeting en de uitwerking hiervan in een meerjaren onderhoudsplan (MJOP). Binnen de TU Delft worden de conditiemetingen en MJOP’s momenteel verwerkt in O-Prognose.De werkzaamheden omvatten voorbereiding, uitvoering conditie meting Technisch assetmanagement methodiek waaronder de NEN2767, opstellen rapportage van de conditiemeting en de uitwerking hiervan in een meerjaren onderhoudsplan (MJOP). Binnen de TU Delft worden de conditiemetingen en MJOP’s momenteel verwerkt in O-Prognose.
Los: LOT-0005
Titel: Technische Adviesdiensten
Beschreibung: De TU Delft bezit en beheert al haar eigen vastgoed. Om die reden is het borgen van kennis binnen de vastgoedorganisatie en externe contractanten een belangrijk aandachtspunt. Dit vereist kwaliteit, betrokkenheid, begrip en samenwerking van de te contracteren partij, zowel met de TU Delft, als ook met de overige externe (advies en uitvoerende) partijen. De TU Delft wenst door middel van een niet-openbare Europese aanbesteding Technische Adviesdiensten langdurigere en duurzame samenwerkingen met haar contractanten aan te gaan. De totale uitvraag met betrekking tot technische adviesdiensten omvat de volgende disciplines: • Installatietechnische adviesdiensten • Bouwkundige adviesdiensten • Constructieve adviesdiensten • Technisch Assetmanagement: inventarisatie, inspectie en actualisatie Elke discipline kent zijn eigen specialisme. De TU Delft is per discipline op zoek naar partijen die het beste aansluiten, bij de per discipline opgestelde, selectie eisen en gunningscriteria. De bovengenoemde disciplines worden gelijktijdig in vier (4) afzonderlijke percelen aanbesteed. Het opdelen van de niet-openbare Europese aanbesteding Technische Adviesdiensten verhoogt de marktwerking, ook kunnen kleinere ondernemingen inschrijven. Gegadigden kunnen zich inschrijven op meerdere percelen.
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung