See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRZETWORÓW ZBOŻOWYCH, STRĄCZKOWCYH I ZIEMNIACZANYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych z podziałem na 4 (cztery) części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 645919-2024
Interne Kennung: D/177/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/177/2024 - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych- zadanie nr 2
Interne Kennung: D/177/2024 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych- zadanie nr 3
Interne Kennung: D/177/2024 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych- zadanie nr 4
Interne Kennung: D/177/2024 - Zadanie nr 4