323575-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Letnie oczyszczanie ulic - kompleks B
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLetnie oczyszczanie ulic - kompleks B
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi porządkowe w pasach drogowych ulic takie jak: oczyszczanie nawierzchni jezdni, zbieranie zanieczyszczeń, oczyszczanie chodników, usuwanie odpadów, grabienie trawników i nawierzchni ziemnych itp.
Interne KennungUD-IV-WZP.271.11.2026.DKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Opcję będą stanowić prace wymienione w §1 ust. 5 wzoru umowy. Warunki skorzystania z opcji zostały określone we wzorze umowy.