323611-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbiór i transport odpadów komunal. niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnych od właścicieli nier. zamieszk. oraz nier. w części zamieszk. i w części nieruchomości niezamieszkałych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunal. niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnych od właścicieli nier. zamieszk. oraz nier. w części zamieszk. i w części nieruchomości niezamieszkałych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbiór i transportu odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości w części zamieszkałych i w części nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Jedlina-Zdrój.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbiór i transportu odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości w części zamieszkałych i w części nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Jedlina-Zdrój. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu obowiązków Wykonawcy , zasady współpracy oraz rozliczeń wzajemnych Wykonawcy z Zamawiającym zawarty jest w projekcie umowy wykonawczej z załącznikami: 1) Zał. nr 1 Regulamin rekompensaty. 2) Zał. nr 2 Opisy Przedmiotu Zamówienia Gminy Miasta Jedlina Zdrój; 3) Zał. nr 3 Sposób wykonywania zaplanowanych kontroli selektywnego zbierania odpadów komunalnych. 4) Zał. nr 4 Harmonogram częstotliwości odbioru odpadów komunalnych oraz wykaz nieruchomości objętych zwiększoną częstotliwością odbioru Gminy na okres od 01.05.2025 r. do 31.12.2025 r. 5) Zał. nr 5 Plan rzeczowo-finansowy na rok 2025.
Interne Kennung: GIM.271.1.3.2025