323613-2026 - Wettbewerb
Polen – Gerät zur Ermittlung der Stärke – ZP/G/37/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny właściwości mechanicznych i tribologicznych (dalej jako: Platforma)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/G/37/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny właściwości mechanicznych i tribologicznych (dalej jako: Platforma)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny właściwości mechanicznych i tribologicznych (dalej jako: Platforma) opartej o zaawansowany, modułowy tribometr do badań zjawisk w styku obciążonym ciał stałych z ruchem względnym, stycznym do teoretycznej powierzchni styku, w środowisku gazowym lub ciekłym wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników w zakresie obsługi” The subject-matter of the procurement is supply of a multifunctional platform for assessing mechanical and tribological properties (“the Platform”) based on an advanced, modular tribometer for testing phenomena occurring in loaded contact between solid bodies with relative motion, tangential to the theoretical contact surface, in a gaseous or liquid environment including installation, commissioning, and employee training in its operation.”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38425500 Gerät zur Ermittlung der Stärke
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Wielofunkcyjnej platformy oceny właściwości mechanicznych i tribologicznych (dalej jako: Platforma) opartej o zaawansowany, modułowy tribometr do badań zjawisk w styku obciążonym ciał stałych z ruchem względnym, stycznym do teoretycznej powierzchni styku, w środowisku gazowym lub ciekłym wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników w zakresie obsługi” Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1307326 The subject-matter of the procurement is supply of a multifunctional platform for assessing mechanical and tribological properties (“the Platform”) based on an advanced, modular tribometer for testing phenomena occurring in loaded contact between solid bodies with relative motion, tangential to the theoretical contact surface, in a gaseous or liquid environment including installation, commissioning, and employee training in its operation.” This proceeding will be conducted using electronic means of communication. The tenders shall be submitted via the purchasing platform available at the internet address: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1307326
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji