See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej w latach 2027-2028 Zamawiającym tworzącym XIV Grupę Zakupową Energetyczną Związku Gmin Śląska Opolskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż odbiorcom końcowym XIV Grupy Zakupowej Energetycznej Związku Gmin Śląska Opolskiego energii elektrycznej, w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej Odbiorcom końcowym w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2028 roku, w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem, przeznaczonej na zasilanie oświetlenia ulicznego.
Beschreibung: Sprzedaż energii elektrycznej Odbiorcom końcowym w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2028 roku, w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem, przeznaczonej na zasilanie oświetlenia ulicznego (w tym placów, boisk, przejść dla pieszych), przy czym łączne prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną na tę część zamówienia dla wszystkich PPE objętych zamówieniem wynosi ok. 12,7 GWh, przy sumarycznej mocy umownej wynoszącej ok. 3,77 MW.
Los: LOT-0002
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej Odbiorcom końcowym w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2028 roku, w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem, przeznaczonej na zasilanie budynków i innych obiektów.
Beschreibung: Sprzedaż energii elektrycznej Odbiorcom końcowym w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2028 roku, w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem, przeznaczonej na zasilanie budynków i innych obiektów (w tym obiekty użyteczności publicznej takie jak szkoły, przedszkola, urzędu oraz lokale użytkowe, baseny, hale sportowe, przepompownie ścieków, stacje uzdatniania wody, hydrofornie), przy czym łączne prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną na tę część zamówienia dla wszystkich PPE objętych zamówieniem wynosi ok. 21,3 GWh, przy sumarycznej mocy umownej wynoszącej ok. 47,28 MW.