See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 629175-2025
Interne Kennung: CP-24-1353/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0058
Titel: część nr 58
Beschreibung: część nr 58; Nazwa specjalizacji: Otorynolaryngologia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do chirurgii głowy i szyi; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 58
Los: LOT-0087
Titel: część nr 87
Beschreibung: część nr 87; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Diagnostyka chorób alergicznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 87
Los: LOT-0092
Titel: część nr 92
Beschreibung: część nr 92; Nazwa specjalizacji: Angiologia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie angiologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 92
Los: LOT-0111
Titel: część nr 111
Beschreibung: część nr 111; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Rehabilitacja pneumonologiczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 111
Los: LOT-0131
Titel: część nr 131
Beschreibung: część nr 131; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Metody leczenia niewydolności serca - krótko- i długoterminowe mechaniczne wspomaganie serca. Wskazania i wyniki leczenia; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 131
Los: LOT-0194
Titel: część nr 194
Beschreibung: część nr 194; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w chorobach płuc dzieci; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 194
Los: LOT-0195
Titel: część nr 195
Beschreibung: część nr 195; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Endoskopia układu oddechowego i stany nagłe; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 195
Los: LOT-0196
Titel: część nr 196
Beschreibung: część nr 196; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Zakażenia układu oddechowego u dzieci; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 196
Los: LOT-0197
Titel: część nr 197
Beschreibung: część nr 197; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Badania czynności płuc i zaburzenia oddychania w czasie snu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 197
Los: LOT-0198
Titel: część nr 198
Beschreibung: część nr 198; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Badania czynności płuc; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 198
Los: LOT-0201
Titel: część nr 201
Beschreibung: część nr 201; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Zaburzenia oddychania w czasie snu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 201
Los: LOT-0202
Titel: część nr 202
Beschreibung: część nr 202; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Przewlekła niewydolność oddechowa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 202
Los: LOT-0203
Titel: część nr 203
Beschreibung: część nr 203; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Postępy w chorobach płuc dzieci (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 203
Los: LOT-0206
Titel: część nr 206
Beschreibung: część nr 206; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Kliniczna medycyna lotnicza-część pierwsza; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 206
Los: LOT-0207
Titel: część nr 207
Beschreibung: część nr 207; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Kliniczna medycyna lotnicza-część druga; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 207
Los: LOT-0215
Titel: część nr 215
Beschreibung: część nr 215; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medycyna lotnicza - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 215