2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa filtrów, części zamiennych, akumulatorów, chemii samochodowej oraz ogumienia do pojazdów sam.
Beschreibung: Dostawa w ramach umowy ramowej realizowanej w roku 2027-2029, filtrów, części zamiennych, akumulatorów, chemii samochodowej oraz ogumienia do pojazdów sam. w podziale na dostawę jednorazową asortymentu wyszczególnionego w opisie przedmiotu zamówienia oraz dostaw dziennych realizowanych w ramach bieżących potrzeb Zamawiającego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren, 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 31431000 Bleiakkumulatoren, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel