2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z dostępem do Internetu oraz dostawą 150 szt. aparatów telefonicznych dla jednostek Policji woj. dolnośląskiego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: I. Usługę aktywowania: A. 1650 kart SIM z abonamentem brutto (dla jednej karty SIM) za świadczenie usług telekomunikacyjnych obejmujący nielimitowane połączenia głosowe, SMS i MMS do sieci operatora, do wszystkich operatorów krajowych transfer danych dostępu do sieci Internet bez limitu danych i ograniczeń prędkości. B. 4 karty SIM z abonamentem zawierającym nielimitowane połączenia, SMS i MMS do sieci operatora, do wszystkich operatorów krajowych i w UE oraz nielimitowaną transmisję danych krajowych i transmisję danych w UE 10 GB. II. Usługę aktywowania: A. 123 kart SIM realizujących bezprzewodowy dostęp do Internetu o wielkości min. 75 GB . B. 20 kart SIM realizujących nielimitowany, bezprzewodowy dostęp do Internetu do wykorzystania w trakcie trwania umowy. Wykonawca nie będzie zgłaszać roszczeń w stosunku do Zamawiającego w przypadku, kiedy nie wszystkie karty SIM nie zostaną aktywowane do momentu zakończenia umowy. III. Dodatkowe usługi: - karty SIMextra- usługa umożliwia korzystanie z różnych urządzeń (telefon, zegarek, tablet, itp.) z tym samym numerem telefonu. Niewykorzystane dane z pakietów w danym okresie rozliczeniowym nie będą przechodziły na następny okres rozliczeniowy i nie będą zwracane Zamawiającemu w jakiejkolwiek formie. Przeniesienie numeracji powinno nastąpić zgodnie z i w trybie oraz czasie wynikającym z rozporządzenia art. 284, art. 288 – ustawy z 12 lipca 2024 roku Prawo Komunikacji Elektronicznej (Dz.U. 2024 poz. 1221 z dn. 09.08.2024r.) w sprawie warunków korzystania z uprawnień publicznych w sieciach telekomunikacyjnych. III. Dostawę telefonów, fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych (z akcesoriami oferowanymi przez producenta jako standardowe ukompletowanie do danego sprzętu oraz z etui ochronnym na tył aparatu + plus szkło hartowane na ekran) w łącznej ilości 150 szt. 1.2. Minimalne parametry techniczne i jakościowe zamawianych telefonów, ich ilości oraz wymagania dotyczące świadczenia usługi telefonii komórkowej opisano w załączniku numer 1 do Projektowanych postanowień umowy. 2. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 3. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. 4. Zam. przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 5. Dopuszczalne zmiany umowy opisano w Rozdziale XXI SWZ i w §10 PPU. 6. Klauzula informacyjna RODO została zawarta w Rozdziale I SWZ. 7. Wykonawca będzie związany ofertą do dnia: 24.08.2025 r. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są dołączyć do składanej oferty przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającego wymagania, cechy i kryteria. 1.1 Wykaz przedmiotowych środków dowodowych, które należy złożyć wraz z ofertą: 1.1.1 opis techniczny oferowanego telefonu potwierdzający spełnianie wymagań określonych w załączniku nr 1 do PPU – sporządzony zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ 1.1.2 Zamawiający zastrzega możliwość zwrócenia się do producenta lub przedstawiciela producenta o potwierdzenie parametrów technicznych oferowanego sprzętu. 1.1.3 W opisie należy skreślić odpowiednio sformułowanie „spełnia” lub „nie spełnia” oraz podać dane wymagane przez Zamawiającego (wg tabeli w kolumnie Parametry oferowane). 1.1.4 Zamawiający wymaga również podania marki oraz typu (modelu) oferowanego sprzętu. 2. Forma przedmiotowych środków dowodowych: 2.1. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski. W przypadku dołączenia kart katalogowych sprzętu opracowanych przez producenta urządzenia, jeżeli nie udostępnia on dokumentacji w języku polskim, dopuszczalna jest wersja anglojęzyczna. 2.2. W przypadku gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione przez upoważnione podmioty inne niż Wykonawca, Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub podwykonawca jako dokument elektroniczny, przekazuje się ten dokument. 2.3. W przypadku gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione przez upoważnione podmioty jako dokument w postaci papierowej, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje odpowiednio Wykonawca lub Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub notariusz. 2.4. Przedmiotowe środki dowodowe niewystawione przez upoważnione podmioty przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2.5. W przypadku gdy przedmiotowe środki dowodowe niewystawione przez upoważnione podmioty zostały sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności dokonuje odpowiednio Wykonawca lub Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub notariusz. 3. Uzupełnianie i wyjaśnianie treści przedmiotowych środków dowodowych: 3.1. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3.2. Postanowień pkt 3.1 nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzaniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: I. Usługę aktywowania: A. 1650 kart SIM z abonamentem brutto (dla jednej karty SIM) za świadczenie usług telekomunikacyjnych obejmujący nielimitowane połączenia głosowe, SMS i MMS do sieci operatora, do wszystkich operatorów krajowych transfer danych dostępu do sieci Internet bez limitu danych i ograniczeń prędkości. B. 4 karty SIM z abonamentem zawierającym nielimitowane połączenia, SMS i MMS do sieci operatora, do wszystkich operatorów krajowych i w UE oraz nielimitowaną transmisję danych krajowych i transmisję danych w UE 10 GB. II. Usługę aktywowania: A. 123 kart SIM realizujących bezprzewodowy dostęp do Internetu o wielkości min. 75 GB . B. 20 kart SIM realizujących nielimitowany, bezprzewodowy dostęp do Internetu do wykorzystania w trakcie trwania umowy. Wykonawca nie będzie zgłaszać roszczeń w stosunku do Zamawiającego w przypadku, kiedy nie wszystkie karty SIM nie zostaną aktywowane do momentu zakończenia umowy. III. Dodatkowe usługi: - karty SIMextra- usługa umożliwia korzystanie z różnych urządzeń (telefon, zegarek, tablet, itp.) z tym samym numerem telefonu. Niewykorzystane dane z pakietów w danym okresie rozliczeniowym nie będą przechodziły na następny okres rozliczeniowy i nie będą zwracane Zamawiającemu w jakiejkolwiek formie. Przeniesienie numeracji powinno nastąpić zgodnie z i w trybie oraz czasie wynikającym z rozporządzenia art. 284, art. 288 – ustawy z 12 lipca 2024 roku Prawo Komunikacji Elektronicznej (Dz.U. 2024 poz. 1221 z dn. 09.08.2024r.) w sprawie warunków korzystania z uprawnień publicznych w sieciach telekomunikacyjnych. III. Dostawę telefonów, fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych (z akcesoriami oferowanymi przez producenta jako standardowe ukompletowanie do danego sprzętu oraz z etui ochronnym na tył aparatu + plus szkło hartowane na ekran) w łącznej ilości 150 szt.