2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku , szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami i asortymentem został szczegółowo określony w Załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, tj. w zestawieniu asortymentowo – cenowym
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert wynika z powodu zaistnienia stanu pilnej konieczności zapewnienia ciągłości dostaw towarów, bez których nie da się zapewnić pacjentom szpitala należytego wykonywania świadczeń z użyciem towarów i których skutki mogłyby mieć negatywne konsekwencje związane z zagrożeniem zdrowia i życia. Dostawy towarów nie mogą zostać przerwane, ponieważ realizacja przedmiotu zamówienia ma szczególne znaczenie dla dobra ogółu społeczeństwa, obejmując zarówno względy etyczne jak i społeczne i organizacyjne Zamawiającego. Utrzymanie terminu składania ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy prawo zamówień publicznych, uniemożliwiłoby zachowanie ciągłości dostaw towarów, przez co mógłby ucierpieć szeroko pojęty interes społeczny oraz interes Zamawiającego. Mając na uwadze powyższe Zamawiający skrócił termin składania ofert określony w art. 138 ust. 1 ustawy prawo zamówień publicznych na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001