2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jízdárna Louckého kláštera ve Znojmě – kulturní a kreativní centrum - gastro vybavení KKC – nové vyhlášení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka gastro vybavení do nově rekonstruované jízdárny Louckého kláštera, která bude sloužit jako kulturní a kreativní centrum. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v přílohách č. 3, 4 a 7 ZD. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. instalace a uvedení zařízení do provozu; • předání kompletního manuálu, návodů pro provoz, obsluhu a údržbu předmětu díla v českém jazyce; • zaškolení obslužného personálu; • likvidace obalů a odpadu v souladu s ustanoveními příslušné legislativy upravující nakládání s odpady.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39221180 Küchenutensilien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1