See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD - Dodávka smykových a kloubových nakladačů
Beschreibung: Předmětem VZ je dodávka nakladačů vč. pracovních adaptérů dle specifikace v příloze č. 1 ZD pro potřeby organizačních jednotek kupujícího, a to včetně zabezpečení servisních služeb na dodaných strojích.
Interne Kennung: VLS-NAK-2025-60-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418900 Lade- oder Fördervorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část VZ č.4 - Kloubový nakladač s pracovními adaptéry
Interne Kennung: VZ/19:23/160581
Los: LOT-0003
Titel: Část VZ č.3 - Smykem řízený nakladač s pracovními adaptéry vč. drapákových vidlí
Interne Kennung: VZ/19:23/160580
Los: LOT-0002
Titel: Část VZ č.2 - Smykem řízený nakladač s pracovními adaptéry
Interne Kennung: VZ/19:23/160579
Los: LOT-0001
Titel: Část VZ č.1 - Smykem řízený nakladač o výkonu motoru min. 45 kW s pracovními adaptéry
Beschreibung: Předmětem VZ bude dodávka nakladačů vč. pracovních adaptérů dle specifikace v příloze č. 1 ZD pro potřeby organizačních jednotek kupujícího, a to včetně zabezpečení servisních služeb na dodaných strojích.
Interne Kennung: VZ/19:23/160578