2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese Aanbesteding ICT Dienstverlening
Beschreibung: Middels deze aanbesteding wenst Aanbestedende dienst te komen tot één inschrijver voor de levering van de ICT-dienstverlening. Het budget bedraagt € 700.000,00 over een periode van 7 jaar. Hier is gekozen voor 3 jaar, omdat dit een contract voor een bepaalde periode van 3 jaar betreft, eventueel gevolgd door een overeenkomst voor onbepaalde tijd, die geldt als een contractperiode van 4 jaar.
Interne Kennung: KQPN/2025/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT-dienstverlening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dit betreft een contract voor een bepaalde periode van 3 jaar, eventueel gevolgd door een overeenkomst voor onbepaalde tijd, die geldt als een contractperiode van 4 jaar.