2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa kruszyw na „Przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Chwalisław, Nadleśnictwo Bardo Śląskie o długości 2.243,97 mb”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa: a. mieszanki kamiennej 0/63 w ilości 3 870 ton, b. mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 3 599 ton, c. miału kamiennego o frakcji 0/5 w ilości 312 ton 2. Zawilgocenie kruszywa w momencie załadunku nie może przekraczać 12% 3. Kruszywa powinny spełniać normy: PN-EN 13242 Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym, PN-EN 13285 "Mieszanki niezwiązane – wymagania" 4. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż kruszywa, jego załadunek sprzętem Wykonawcy, ważenie na wadze Wykonawcy oraz transport samochodami o ładowności 25 ton i wyładunek w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (zał. nr 9 SWZ) plac składowy w Leśnictwie Chwalisław w lokalizacji: 50o24’45.2”N 16o49’03.8”.
Interne Kennung: A.270.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa: a. mieszanki kamiennej 0/63 w ilości 3 870 ton, b. mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 3 599 ton, c. miału kamiennego o frakcji 0/5 w ilości 312 ton 2. Zawilgocenie kruszywa w momencie załadunku nie może przekraczać 12% 3. Kruszywa powinny spełniać normy: PN-EN 13242 Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym, PN-EN 13285 "Mieszanki niezwiązane – wymagania" 4. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż kruszywa, jego załadunek sprzętem Wykonawcy, ważenie na wadze Wykonawcy oraz transport samochodami o ładowności 25 ton i wyładunek w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (zał. nr 9 SWZ) plac składowy w Leśnictwie Chwalisław w lokalizacji: 50o24’45.2”N 16o49’03.8”E.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne czynności jak w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający zleci Wykonawcy realizację dostaw w ramach opcji w przypadku, gdy wyczerpany zostanie limit któregoś z kruszywa będących przedmiotem zamówienia 3. Dodatkowe zlecenia w ramach “Opcji” mogą zostać zlecone do wysokości 20% wartości przedmiotu zamówienia wynikającej ze złożonej oferty (ceny ofertowej). 4. Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sposób pisemny o realizacji zamówienia w ramach opcji. 5. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego i nie rodzi obowiązku do jego realizacji