32385-2024 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung – Szkolenia z zakresu wydłużania aktywności zawodowej i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu w ramach projektu „Pracownicy — najlepsza inwestycja dla firmy”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szkolenia z zakresu wydłużania aktywności zawodowej i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu w ramach projektu „Pracownicy — najlepsza inwestycja dla firmy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji jednodniowych szkoleń zamkniętych, w formie stacjonarnej z zakresu wydłużania aktywności zawodowej i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu w ramach projektu „Pracownicy — najlepsza inwestycja dla firmy”. W ramach zamówienia realizowane będzie pięć edycji szkoleń. W każdej z pięciu edycji planowane jest przeprowadzenie maksymalnie 40 szkoleń jednodniowych. Uczestnikami szkoleń będą pracownicy 200 pracodawców z terenu województwa małopolskiego, uczestniczących w projekcie „Pracownicy — najlepsza inwestycja dla firmy”. W ramach przedmiotu zamówienia przeszkolonych zostanie maksymalnie 2 000 osób. Przyjmuje się, że grupa szkoleniowa może liczyć nie więcej niż 15 osób. Zamówienie obejmuje przeprowadzenie szkoleń, zapewnienie trenerów, materiałów dydaktycznych i zaświadczeń dla każdego uczestnika, wynajęcie sal, catering. Warunki realizacji zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostały określone w załącznikach do specyfikacji warunków zamówienia (swz): zał. nr 1 do swz – opis przedmiotu zamówienia, zał. nr 2 do swz – wzór umowy.
Interne Kennung: PZ.271.1.24.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz.1650, z późn. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals, 55520000 Verpflegungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Tytuł zamówienia został podany w pkt 2.1 ogłoszenia.
Beschreibung: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Poniższe informacje dotyczą całości zamówienia objętego ogłoszeniem.
Interne Kennung: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Wewnętrzny identyfikator procedury został podany w pkt 2.1 ogłoszenia.