2. Verfahren
Verfahren
Titel: RENOCLICK – RENOVATIE VAN DAKEN ≤ 400 M² IN HET BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST
Beschreibung: Het voorwerp van de gunningsprocedure is het sluiten van een raamovereenkomst voor isolatie- of isolatie- en renovatiewerken van platte en/of hellende daken met een oppervlakte kleiner dan of gelijk aan 400 m² van openbare gebouwen in Brussel. De opdracht omvat (maar is niet beperkt tot): • De levering en plaatsing van alle materieel en de materialen die nodig zijn voor de isolatie of de isolatie en renovatie van een dak, van welk type ook; • De levering en installatie van tijdelijke collectieve beschermingsmiddelen of, op verzoek van de betrokken overheid, de levering en installatie van permanente collectieve beschermingsmiddelen; • Het transport en het laden en lossen van het materieel en de materialen; • De garanties (tienjarige garantie enz.); • De samenstelling van het dossier met het oog op het eventueel verkrijgen van premies of subsidies.
Interne Kennung: SIB26TW1201
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SIB26TW1201 - 1
Beschreibung: Platte en hellende daken met of zonder bijzondere architecturale kenmerken ≤ 400 m²
Interne Kennung: 1