See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników chemicznych do badań i analiz laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 11 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do badań i analiz laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 11 części
Interne Kennung: WIW-a-z.272.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników specjalistycznych do analiz laboratoryjnych
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do badań molekularnych
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oligonukletydów do badań molekularnych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa buforu do badań molekularnych
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do badań laboratoryjnych
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Cześć 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontroli do ekstrakcji materiału genetycznego
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Cześć 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do diagnostyki wścieklizny
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Cześć 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do badań GMO
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Cześć 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych wysokiej czystości i zestawów ekstrakcyjnych do analiz chromatograficznych
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Cześć 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumn i prekolumn do analiz z zastosowaniem techniki HPLC
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Cześć 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów i odczynników do diagnostyki serologicznej
Interne Kennung: Część 11