2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla obiektu kompleksu sportowego Stadionu Miejskiego w Katowicach wraz z oświetleniem ulicznym oraz usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej do budynków nowo wybudowanego kompleksu sportowego Stadionu Miejskiego w Katowicach oraz oświetlenia ulicznego dróg wewnętrznych służących dla kompleksu sportowego Stadionu Miejskiego w Katowicach w rozumieniu art. 3 pkt 6a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r., poz. 266 z późn. zm.) realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2 pkt 1 tej ustawy. 2. Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy wynosi łącznie 3 550 642,25 kWh. Wskazana ilość energii elektrycznej stanowi jedynie przybliżoną wartość. Faktyczne zużycie energii elektrycznej uzależnione będzie wyłącznie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, z tym że niezależnie od wielkości zużycia Wykonawca zobowiązany jest w każdym przypadku stosować zaoferowaną w ofercie jednostkową cenę energii. 3. Zamawiający wymaga, aby rozliczanie ilości dostarczanej energii elektrycznej odbywało się co miesiąc, na podstawie odczytu rzeczywistego wskazań układu pomiarowego, wg cen określonych w ofercie Wykonawcy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: DZP3.1.1.PN.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001