See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa,cyfryzacja dokumentacji medycznej,integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz wdrożenie rozwiązań z zastosowań sztucznej inteligencji w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli.
Beschreibung: Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa,cyfryzacja dokumentacji medycznej,integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz wdrożenie rozwiązań z zastosowań sztucznej inteligencji w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli . Informacje o funduszach Unii Europejskiej: nr KPOD.07.03-IP.10-0122/25
Vorherige Bekanntmachung: 36668-2026
Interne Kennung: 1831ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 2:Integracja i rozbudowa PACS
Beschreibung: Pakiet 2:Integracja i rozbudowa PACS
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 4:Zakup licencji,wdrożenie i integracja Systemu Planowania Przedoperacyjnego Protez
Beschreibung: Pakiet 4:Zakup licencji,wdrożenie i integracja Systemu Planowania Przedoperacyjnego Protez
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 5:Zakup oprogramowania antywirusowego dla stacji roboczych i serwerów z modułem EDR
Beschreibung: Pakiet 5:Zakup oprogramowania antywirusowego dla stacji roboczych i serwerów z modułem EDR
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 6:Zakup rozwiązań klasy PAM/PIM
Beschreibung: Pakiet 6:Zakup rozwiązań klasy PAM/PIM
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 7:Zakup Usługi Centrum Operacji Bezpieczeństwa(Security Operations Center)
Beschreibung: Pakiet 7:Zakup Usługi Centrum Operacji Bezpieczeństwa(Security Operations Center)
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72222000 Strategische Prüfung und Planung im Bereich Informationssysteme oder -technologie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 8:Zakup/Rozbudowa oprogramowania do monitorowania infrastruktury
Beschreibung: Pakiet 8:Zakup/Rozbudowa oprogramowania do monitorowania infrastruktury
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet1:Integracja i rozbudowa HIS i zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji
Beschreibung: Pakiet1:Integracja i rozbudowa HIS i zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 32418000 Funknetz, 32420000 Netzausrüstung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 48318000 Scannersoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48822000 Computerserver, 72263000 Software-Implementierung, 72300000 Datendienste, 72710000 Lokalnetz, 72541000 Erweiterung von Computeranlagen
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 3:Zakup Stacji diagnostycznych
Beschreibung: Pakiet 3:Zakup Stacji diagnostycznych
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111200 Röntgenstationen