2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw KC Noorderwaard te Wijk bij Duurstede
Beschreibung: Schoolbesturen Het Sticht en BasisWijk zijn op zoek naar een integraal ontwerpteam voor de nieuwbouw van het kindcentrum (KC) Noorderwaard te Wijk bij Duurstede. Daarvoor wordt een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure georganiseerd, met eerst een selectiefase en daarna een gunningsfase. Het kindcentrum zal, naar huidige inzichten, een bruto vloeroppervlak (bvo) van ca. 3.000 m² omvatten en worden gerealiseerd als een gedeeltelijk tweelaags gebouw
Interne Kennung: SNW2501
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het betreft maar een perceel
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1