See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi teleopieki poprzez prowadzenie całodobowego Telecentrum obsługiwanego przez ratowników medycznych i monitorowanie uczestników projektu, najem opasek na rękę oraz udostępnienie systemu teleinformatycznego tj. Platformy Koordynacyjno-Społecznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie usługi teleopieki poprzez prowadzenie całodobowego Telecentrum obsługiwanego przez ratowników medycznych i monitorowaniu 2144 osób (maksymalnie 3000 osób) z terenu Wielkopolski, 2) najem fabrycznie nowych urządzeń do teleopieki 2144 sztuk (maksymalnie 3000 sztuk) w okresie od daty zawarcia umowy, zgodnie z opisanymi w OPZ kryteriami, 3) udostępnienie systemu teleinformatycznego przez cały okres trwania umowy tj. Platformy Koordynacyjno-Społecznej będącej rozwiązaniem teleinformatycznym wchodzącym w skład Regionalnego Systemu Teleopieki, realizowanego w ramach Projektu "Wielkopolskie telecentrum opieki". Szczegóły zostały opisane w Załączniku nr 3 do SWZ - OPZ.
Interne Kennung: ROPS.XII.261.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podst. art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji: a) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zobowiązaniu się wykonawcy składającego ofertę (tj. ofertę obejmującą część gwarantowaną i część opcjonalną) do świadczenia usługi w zakresie części opcjonalnej dopiero na polecenie zamawiającego w ramach i zgodnie z warunkami zawartej umowy, za cenę określoną dla części opcjonalnej w ofercie. b) Zamawiający nie przewiduje możliwości rozpatrywania oferty obejmującej tylko część gwarantowaną, bez części opcjonalnej lub odwrotnie. c) Prawo opcji dla ww. okoliczności, realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. d) Cena świadczenia usług świadczonych w ramach prawa opcji musi zostać określona w Formularzu ofertowym oraz w Formularzu cenowym na etapie składania ofert (w Załącznikach do SWZ). Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy, poza przypadkami waloryzacji określonymi we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. e) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym zawiadomieniem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający będzie z prawa opcji korzystał. f) Zawiadomienie Zamawiającego o uruchomieniu części opcjonalnej będzie zawierało liczbę osób, których będzie chciał objąć wsparciem. g) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż 30 dni od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy. h) Przedmiot umowy w zakresie przysługującego Zamawiającemu prawa opcji może obejmować maksymalną liczbę osób objętych wsparciem w maksymalnej wysokości do 856 sztuk. i) Zamawiający może z opcji skorzystać w niepełnym zakresie. j) Usługi świadczone w ramach prawa opcji muszą być świadczone zgodnie z wymaganiami opisanymi w Załączniku do SWZ "Opisie przedmiotu zamówienia". Do świadczenia usługi w ramach prawa opcji zastosowanie mają postanowienia określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki świadczenia usługi oraz kar umownych. k) Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tytułu niewykorzystania prawa opcji lub jego pełnej wartości. l) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w okresie trwania Umowy. Szczegóły w SWZ i załączniku nr 4 do SWZ - Wzór umowy.