323981-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Gase – Dostawy tlenu medycznego i innych przedmiotów zamówienia, dzierżawa zbiorników, butli, zaworów, wózków i urządzenia do podaży tlenku azotu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy tlenu medycznego i innych przedmiotów zamówienia, dzierżawa zbiorników, butli, zaworów, wózków i urządzenia do podaży tlenku azotu.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są dostawy tlenu medycznego i innych przedmiotów zamówienia, dzierżawę zbiorników kriogenicznych, butli, zaworów dozujących, wózków do butli gazu i urządzenia do podaży tlenku azotu oraz usługi związane z dostawą gazów medycznych i usługa przeglądu wewnętrznej instalacji gazów medycznych dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: a) dostawy produktów leczniczych: tlen medyczny ciekły, tlen medyczny sprężony, podtlenek azotu medycznego, tlenek azotu, gaz znieczulający, powietrze sprężone medyczne oraz dostawy wyrobów medycznych: azot ciekły medyczny, dwutlenek węgla medyczny – Załącznik nr 1 A do SWZ; b) dostawy wyrobów medycznych: jednorazowy zawór wydechowy z ustnikiem do gazu znieczulającego – Załącznik nr 1 B do SWZ; c) dzierżawa zbiorników kriogenicznych, butli, zaworów dozujących, wózków do butli, urządzenia do podaży tlenku azotu oraz usługi związane z dostawą gazów medycznych i usługa przeglądu wewnętrznej instalacji gazów medycznych – Załącznik nr 1 C do SWZ. 2. Opis potrzeb zamawiającego zawierający wymagania oraz ilości dostaw i usług w okresie objętym zamówieniem został zawarty w Formularzach cenowo – ofertowych (Załączniki nr 1 A, 1 B, 1 C do SWZ), będących integralną częścią SWZ. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik nr 2 do SWZ. Ogólne warunki dotyczące dzierżawy urządzeń do magazynowania, odparowania, mieszania oraz eksploatacji gazów leczniczych, medycznych zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę produktów leczniczych i wyrobów medycznych, dzierżawę zbiorników kriogenicznych, butli, zaworów dozujących, wózków do butli, urządzenia do podaży tlenku azotu oraz usługi związane z dostawą gazów medycznych i usługę przeglądu wewnętrznej instalacji gazów medycznych w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych, będących integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. Kat. CPC: 1
Interne KennungPostępowanie nr 30, ZP.261.10-A.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611000 Tanks, 39226210 Glasballons, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33600000 Arzneimittel, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są dostawy tlenu medycznego i innych przedmiotów zamówienia, dzierżawę zbiorników kriogenicznych, butli, zaworów dozujących, wózków do butli gazu i urządzenia do podaży tlenku azotu oraz usługi związane z dostawą gazów medycznych i usługa przeglądu wewnętrznej instalacji gazów medycznych dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: a) dostawy produktów leczniczych: tlen medyczny ciekły, tlen medyczny sprężony, podtlenek azotu medycznego, tlenek azotu, gaz znieczulający, powietrze sprężone medyczne oraz dostawy wyrobów medycznych: azot ciekły medyczny, dwutlenek węgla medyczny – Załącznik nr 1 A do SWZ; b) dostawy wyrobów medycznych: jednorazowy zawór wydechowy z ustnikiem do gazu znieczulającego – Załącznik nr 1 B do SWZ; c) dzierżawa zbiorników kriogenicznych, butli, zaworów dozujących, wózków do butli, urządzenia do podaży tlenku azotu oraz usługi związane z dostawą gazów medycznych i usługa przeglądu wewnętrznej instalacji gazów medycznych – Załącznik nr 1 C do SWZ. 2. Opis potrzeb zamawiającego zawierający wymagania oraz ilości dostaw i usług w okresie objętym zamówieniem został zawarty w Formularzach cenowo – ofertowych (Załączniki nr 1 A, 1 B, 1 C do SWZ), będących integralną częścią SWZ. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik nr 2 do SWZ. Ogólne warunki dotyczące dzierżawy urządzeń do magazynowania, odparowania, mieszania oraz eksploatacji gazów leczniczych, medycznych zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę produktów leczniczych i wyrobów medycznych, dzierżawę zbiorników kriogenicznych, butli, zaworów dozujących, wózków do butli, urządzenia do podaży tlenku azotu oraz usługi związane z dostawą gazów medycznych i usługę przeglądu wewnętrznej instalacji gazów medycznych w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych, będących integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. Kat. CPC: 1. 6. Termin wykonania zamówienia: przez 24 miesiące, licząc od 01.07.2025r. (tj. po zakończeniu obecnie obowiązującej umowy do dnia 30.06.2025r.) lub od daty zawarcia umowy w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta (nie dotyczy dzierżawy).
Interne KennungCzęść nr 1