324-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji nr 06.1: "Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr 20/49, 1/18, 1/22, 1/30, obr. 48 jedn. ewid. Nowa Huta w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji nr 06.1: "Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr 20/49, 1/18, 1/22, 1/30, obr. 48 jedn. ewid. Nowa Huta w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji nr 06.1: "Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr 20/49, 1/18, 1/22, 1/30, obr. 48 jedn. ewid. Nowa Huta w Krakowie". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera "Opis Przedmiotu Zamówienia" oraz Koncepcja urbanistyczno-architektoniczna będące załącznikami do OPiW. Zakres zamówienia obejmuje również sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej Przedmiotem niniejszego zamówienia. Wykonawca będzie wykonywał nadzór autorski do dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru końcowego robót budowlanych. Wymagania o których mowa w art. 95 Pzp. Zamawiający nie określa, zgodnie z art. 95 Pzp, wymogu zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi, iż charakter czynności, realizowanych w ramach niniejszego zamówienia nie uzasadnia wykonywania pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1976r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025r. poz. 277) Samodzielną funkcję do projektowania mogą wykonywać wyłącznie osoby posiadające "uprawnienia budowlane". Uprawnienia budowlane przyznawane są imiennie. W związku z powyższym nie jest wymagane nawiązanie stosunku pracy pod kierownictwem pracodawcy Zgodnie z art. 152 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający zastrzega możliwość udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Interne KennungZP.1.06.1.2025
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001