2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w postaci odbioru odpadów komunalnych tekstyliów i odzieży w Bielsku-Białej i dostarczanie ich do Instalacji Komunalnej – Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 315 d.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych tekstyliów i odzieży z wybranych miejsc na terenie Bielska-Białej i dostarczanie ich do Instalacji Komunalnej – Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 315 d. 2. Wykonawca zobowiązuje się wykonywać Usługę przez okres 180 dni od 2 stycznia 2026 r. do 30 czerwca 2026 r. 3. Wykonawca będzie dostarczał wszystkie odebrane od właścicieli nieruchomości odpady komunalne do ww. instalacji na podstawie umowy zawartej między Miastem Bielsko-Biała Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej, a prowadzącym instalację Zakładem Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej. 4. Realizacja przedmiotowych robót będzie polegała na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy Kodeks pracy. Szczegóły we wzorze umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 820281-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa w postaci odbioru odpadów komunalnych tekstyliów i odzieży w Bielsku-Białej i dostarczanie ich do Instalacji Komunalnej – Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 315 d
Interne Kennung: ZP.271.2.158.2025.JB