324012-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Rozwój mobilności i infrastruktury oraz podniesienie jakości życia mieszkańców Powiatu Kościańskiego poprzez zastosowanie multimodalnych i zeroemisyjnych rozwiązań transportowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój mobilności i infrastruktury oraz podniesienie jakości życia mieszkańców Powiatu Kościańskiego poprzez zastosowanie multimodalnych i zeroemisyjnych rozwiązań transportowych
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn. „Rozwój mobilności i infrastruktury oraz podniesienie jakości życia mieszkańców Powiatu Kościańskiego poprzez zastosowanie multimodalnych i zeroemisyjnych rozwiązań transportowych”. 2. Zamawiający zgodnie z pkt 2.6 SWZ dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (podział na PAKIETY) według poniższych zasad: 1) PAKIET I – budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Morownickiej w Śmiglu, 2) PAKIET II – węzeł przesiadkowy wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Starym Bojanowie.
Vorherige Bekanntmachung101570-2026
Interne KennungWI.271.1.2026.KA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET I – budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Morownickiej w Śmiglu
BeschreibungPAKIET I obejmuje budowę ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Morownickiej w Śmiglu na działkach o nr geod. 1715, 455, 1730, 1731/2, 1724/1, 1725/1, 1731/1, 1731/3, 1734. Zakres inwestycji obejmuje w szczególności: roboty przygotowawcze, roboty pomiarowe, roboty ziemne, roboty rozbiórkowe, wykonanie nawierzchni ścieżki rowerowej z betonu asfaltowego, przebudowę istniejących zjazdów oraz budowę nowych, wykonanie odwodnienia, roboty wykończeniowe, uporządkowanie terenu, humusowanie z obsianiem trawą, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego oraz urządzeń BRD.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen
LosLOT-0002
TitelPAKIET II – węzeł przesiadkowy wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Starym Bojanowie.
BeschreibungPAKIET II obejmuje budowę węzła przesiadkowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Starym Bojanowie na działce o nr geod. 147/4. Zakres inwestycji obejmuje w szczególności: wykonanie koryta i podbudowy z betonu, ułożenie nawierzchni z kostki brukowej pod urządzenia, roboty wykończeniowe, uporządkowanie terenu, humusowanie z obsianiem trawą, wykonanie infrastruktury rowerowej (w tym: wiaty rowerowej, stojaków na rowery, samoobsługowej stacji naprawy rowerów oraz ładowarki rowerowej).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen, 45223320 Bau von Park- and Ride-Anlagen