2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding installatie adviseur
Beschreibung: Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs (LVO) is voornemens nieuwbouw te realiseren van een mavo/havo/atheneum/gymnasium school, een sporthal en een gymzaal. Van de opdrachtnemer wordt uiteindelijk verwacht dat hij in interactie met de opdrachtgever in nevenaanneming bijdraagt aan de uitvoering van het project binnen de beschikbare kaders. 9141 m2 + 3025m2
Interne Kennung: P2000180
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: P2000180
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1