See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania WZDW w Poznaniu (podział na 9 części) w latach 2026-2028
Beschreibung: Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania WZDW w Poznaniu (podział na 9 części) w latach 2026-2028. Część I – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Czarnkowie. Część II – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Gnieźnie. Część III – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Kole. Część IV – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Koninie. Część V – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Kościanie. Część VI – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Nowym Tomyślu. Część VII – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Ostrowie Wielkopolskim. Część VIII – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Szamotułach. Część IX – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Złotowie.
Interne Kennung: WZP.271/138/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Czarnkowie
Beschreibung: Część I – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Czarnkowie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość trzykrotnego wznowienia zamówienia tj. zlecenia Wykonawcy wykonywania po raz kolejny tych samych usług, które stanowią przedmiot zamówienia podstawowego. Wznowienie zamówienia będzie polegało na obsłudze, konserwacji i naprawie sygnalizacji świetlnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania WZDW w Poznaniu - Rejonu Dróg Wojewódzkich w danej części w okresie 3 miesięcy, począwszy od dnia następnego po dniu zakończenia zamówienia podstawowego, po złożeniu przez Zamawiającego oświadczenia o wznowieniu. Wznowienie może nastąpić poprzez złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy jednostronnego oświadczenia zamówienia w formie pisemnej i nie będzie wymagało aneksu do Umowy. Wykonawca po otrzymaniu oświadczenia o wznowieniu nie może odmówić realizacji wznowienia. Odmowa będzie traktowana jako niewywiązanie się Wykonawcy z zobowiązań umownych i będzie grozić karą umowną o której mowa w § 12 ust. 1 pkt. 10 Umowy. Wznowienie zamówienia będzie wykonywane na warunkach określonych w zawartej umowie dla zamówienia podstawowego, w tym tych dotyczących wynagrodzenia, o którym mowa w § 4 Umowy, z uwzględnieniem zapisów, o których mowa w § 6 Umowy oraz § 14 Umowy. Oświadczenie o wznowieniu zamówienia może zostać złożone przez Zamawiającego do upływu terminu realizacji zamówienia podstawowego. Zamówienie realizowanego w ramach wznowienia jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego ze wznowienia zamówienia nie może rodzić po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Gniezno
Beschreibung: Część II – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Gniezno
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Koło
Beschreibung: Część III – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Koło
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Konin
Beschreibung: Część IV – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Konin
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Kościan
Beschreibung: Część V – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Kościan
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Nowym Tomyślu
Beschreibung: Część VI – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Nowym Tomyślu
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0008
Titel: Część VII – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Ostrowie Wielkopolskim
Beschreibung: Część VII – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Ostrowie Wielkopolskim
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0009
Titel: Część VIII – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Szamotułach
Beschreibung: Część VIII – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Szamotułach
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0010
Titel: Część IX – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Złotowie
Beschreibung: Część IX – Obsługa, konserwacja, naprawa sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Złotowie
Interne Kennung: 9