324043-2026 - Wettbewerb
Polen – Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren – Działania ochrony czynnej w rezerwatach przyrody w 2026 r.: Usuwanie tawuły kutnerowatej oraz wycinka drzew i krzewów w rezerwacie Łężczok.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDziałania ochrony czynnej w rezerwatach przyrody w 2026 r.: Usuwanie tawuły kutnerowatej oraz wycinka drzew i krzewów w rezerwacie Łężczok.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej, polegających m.in. na: usuwaniu tawuły kutnerowatej (powierzchnia prac: około 1 ha) oraz wycince drzew i krzewów (powierzchnia prac: około 2 ha) w rezerwacie przyrody Łężczok, położonego na terenie gmin Racibórz i Nędza w powiecie raciborskim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w „Projektowanych postanowieniach umowy” (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Interne KennungWOF-I.261.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
5. Los
LosLOT-0001
TitelDziałania ochrony czynnej w rezerwatach przyrody w 2026 r.: Usuwanie tawuły kutnerowatej oraz wycinka drzew i krzewów w rezerwacie Łężczok