324047-2026 - Ergebnis
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Wyłonienie wykonawcy na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę oraz instalację systemu optyki rentgenowskiej dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie wykonawcy na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę oraz instalację systemu optyki rentgenowskiej dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawa oraz instalacja systemu optyki rentgenowskiej dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. 2. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung675039-2025
Interne Kennung80.272.316.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636000 Optische Fachinstrumente
5. Los
LosLOT-0001