324066-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd””. 2. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, tytuł projektu „Zwiększenie cyfryzacji i poziomu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miasta Kraśnik oraz podległych JST”. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) dostawę macierzy dyskowej (1 szt.) wraz z usługą wdrożenia, 2) dostawę serwera dla kopii zapasowych (1 szt.) wraz z usługą wdrożenia, 3) dostawę urządzeń UTM (7 szt.) wraz z usługą wdrożenia i konfiguracji, 4) dostawę oprogramowania – menadżer logów wraz z wdrożeniem, 5) dostawę oprogramowania do monitorowania infrastruktury informatycznej wraz z wdrożeniem, 6) przeprowadzenie szkolenia zaawansowanego dla administratorów IT Urzędu Miasta Kraśnik z zakresu dostarczonego sprzętu i oprogramowania. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 5. Adres dostawy – Urząd Miasta Kraśnik, ul. Lubelska 84, 23-200 Kraśnik. 6. Wykonawca wykona zamówienie z uwzględnieniem zapisów SWZ, załącznika nr 1 do SWZ oraz umowy stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.
Interne KennungZP.271.1.12.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001