See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych do infuzji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do infuzji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej zał. 2.1-2.18
Interne Kennung: ZP/18/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Czujniki i zestawy do pomp
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1)
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Wkłucia dotętnicze
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.2)
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Przyrządy do pomp „Terumo”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.3)
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zestawy do pomp "Lifecare"
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.4)
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Igły do znieczulenia krzyżowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.5)
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Strzykawki 50 ml do Agilii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.6)
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Igły do znieczuleń
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.7)
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zestaw do pompy Agilia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.8)
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Strzykawki tuberkulinowe i insulinowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.9)
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zestawy jedno- i dwutłokowe do podawania kontrastu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.10)
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Kranik trójdrożny do lipidów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.11)
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Kaniule typu wenflon, bezpieczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.12)
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Strzykawki enteralne,igła z filtrem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.13)
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Strzykawki ze złączem Luer Lock
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.14)
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Dren do pompy Alaris GW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.15)
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Igły i inne wyroby do blokad obwodowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.16)
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Korki dezynfekujące
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.17)
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Igła do nakłuć lędźwiowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.18)
Interne Kennung: Pakiet nr 18