See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sprzęt, podzespoły, urządzenia, oprzyrządowanie, części, materiały elektrotechniczne i elektryczne, telekomunikacyjne, teletechniczne, w tym do systemów Mosaic45 i ROGER oraz systemów przywoławczych ABB, elektronarzędzia.”
Beschreibung: „Sprzęt, podzespoły, urządzenia, oprzyrządowanie, części, materiały elektrotechniczne i elektryczne, telekomunikacyjne, teletechniczne, w tym do systemów Mosaic45 i ROGER oraz systemów przywoławczych ABB, elektronarzędzia.”
Interne Kennung: NLZ.2026.271.24
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Elektryczne artykuły, materiały, podzespoły i akcesoria (do systemów Cariva, Siemens, TROLL, SIMON BASIC, Legrand i innych, będących na wyposażeniu Szpitala)
Beschreibung: 601 POZYCJI
Interne Kennung: Część 1- Elektryczne artykuły, materiały, podzespoły i akcesoria (do systemów Cariva, Siemens, TROLL, SIMON BASIC, Legrand i innych, będących na wyposażeniu Szpitala)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Narzędzia, elektronarzędzia i osprzęt elektryczny
Beschreibung: 26 POZYCJI
Interne Kennung: Część 2- Narzędzia, elektronarzędzia i osprzęt elektryczny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- Świetlówki (świetlówki LED), żarówki (żarówki LED), żarniki halogenowe
Beschreibung: 59 POZYCJI
Interne Kennung: Część 3- Świetlówki (świetlówki LED), żarówki (żarówki LED), żarniki halogenowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31532920 Glühlampen und Leuchtstofflampen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Lampy uliczne, oprawy oświetlenia ulicznego, fundamenty i mocowania pod słupy oświetleniowe
Beschreibung: 12 POZYCJI
Interne Kennung: Część 4- Lampy uliczne, oprawy oświetlenia ulicznego, fundamenty i mocowania pod słupy oświetleniowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Oprawy oświetleniowe sufitowe i ścienne
Beschreibung: 38 POZYCJI
Interne Kennung: Część 5- Oprawy oświetleniowe sufitowe i ścienne
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Osprzęt, akcesoria kompatybilne z instalacją przyzywową firmy ABB, będącej na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: 11 POZYCJI
Interne Kennung: Część 6 - Osprzęt, akcesoria kompatybilne z instalacją przyzywową firmy ABB, będącej na wyposażeniu Zamawiającego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32550000 Fernsprechausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Manipulatory i akcesoria kompatybilne z systemem ACKERMANN, będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: 10 POZYCJI
Interne Kennung: Część 7 - Manipulatory i akcesoria kompatybilne z systemem ACKERMANN, będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Osprzęt, akcesoria kompatybilne z instalacją przyzywową firmy ABB, będącej na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: 15 POZYCJI
Interne Kennung: Część 8 - Osprzęt, akcesoria kompatybilne z instalacją przyzywową firmy ABB, będącej na wyposażeniu Zamawiającego
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Manipulatory i osprzęt kompatybilny z systemem FACI, będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: 7 POZYCJI
Interne Kennung: Część 9 - Manipulatory i osprzęt kompatybilny z systemem FACI, będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Elektryczny osprzęt i materiały ppoż.
Beschreibung: 17 POZYCJI
Interne Kennung: Część 10 - Elektryczny osprzęt i materiały ppoż.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111200 Brandbekämpfungsgeräte
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Artykuły elektrotechniczne, materiały, osprzęt i narzędzia elektryczne
Beschreibung: 88 POZYCJI
Interne Kennung: Część 11 - Artykuły elektrotechniczne, materiały, osprzęt i narzędzia elektryczne
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Ładowarki, baterie do telefonów komórkowych, kable USB
Beschreibung: 8 POZYCJI
Interne Kennung: Część 12 - Ładowarki, baterie do telefonów komórkowych, kable USB
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf