See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu zwiększającego cyberbezpieczeństwo Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie w ramach projektu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) - Konkurs grantowy „Cyberbezpieczny Rząd” C.3.1.1 Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie trzech fabrycznie nowych serwerów, które zostaną skonfigurowane i uruchomione jako zintegrowany klaster wysokiej dostępności (HA) w architekturze hiperkonwergentnej (HCI), przeznaczony do eksploatacji przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Środowisko to będzie stanowić fundament dla systemów bezpieczeństwa IT, takich jak systemy klasy SIEM, NAC oraz inne komponenty infrastruktury zabezpieczającej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ: załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. Przedmiot dostawy został wyspecyfikowany w formularzu ofertowym, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): główny przedmiot: 32424000-1 Infrastruktura sieciowa dodatkowe przedmioty: 48820000-2 Serwery 48821000-9 Serwery sieciowe 48822000-6 Serwery komputerowe 4. Projekt Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) - Konkurs grantowy „Cyberbezpieczny Rząd” C.3.1.1 Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”. 5. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 w związku z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu, opisanych w rozdziale VIII SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 110444-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie trzech fabrycznie nowych serwerów, które zostaną skonfigurowane i uruchomione jako zintegrowany klaster wysokiej dostępności (HA) w architekturze hiperkonwergentnej (HCI), przeznaczony do eksploatacji przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Środowisko to będzie stanowić fundament dla systemów bezpieczeństwa IT, takich jak systemy klasy SIEM, NAC oraz inne komponenty infrastruktury zabezpieczającej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ: załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. Przedmiot dostawy został wyspecyfikowany w formularzu ofertowym, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): główny przedmiot: 32424000-1 Infrastruktura sieciowa dodatkowe przedmioty: 48820000-2 Serwery 48821000-9 Serwery sieciowe 48822000-6 Serwery komputerowe 4. Termin związania ofertą upływa dnia 13.06.2026 r. 5. Projekt Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) - Konkurs grantowy „Cyberbezpieczny Rząd” C.3.1.1 Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”. 6. W niniejszym postępowaniu wymaga się wniesienia wadium w wysokości: 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych). Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. Jeśli wadium jest wnoszone w formie przelewu na rachunek bankowy, musi znajdować się na koncie Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. 7. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 w związku z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu, opisanych w rozdziale VIII SWZ.