2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Dienstverlening Regio West-Brabant
Beschreibung: Regio West-Brabant (hierna: RWB), is op zoek naar een nieuwe ICT Dienstverlener. De volgende diensten zijn in scope en behoren tot het leveren van de ICT-Prestatie: A. Laptops B. ICT-Werkplek beheer C. Multifunctional (optioneel) D. Licentiemanagement E. Certificaatbeheer F. Servicedesk G. Applicatiebeheer (alleen technische ondersteuning infrastructuur, niet inhoudelijk) H. Mobiele telefoons en beheer I. Vergaderkamer inrichting t.b.v. (hybride) vergaderen J. Inrichting kantoorwerkplekken K. Teams bellen Regio West-Brabant (hierna: RWB), is op zoek naar een nieuwe ICT Dienstverlener. De volgende diensten zijn in scope en behoren tot het leveren van de ICT-Prestatie: A. Laptops B. ICT-Werkplek beheer C. Multifunctional (optioneel) D. Licentiemanagement E. Certificaatbeheer F. Servicedesk G. Applicatiebeheer (alleen technische ondersteuning infrastructuur, niet inhoudelijk) H. Mobiele telefoons en beheer I. Vergaderkamer inrichting t.b.v. (hybride) vergaderen J. Inrichting kantoorwerkplekken K. Teams bellen
Interne Kennung: K011330
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De optie is uitgewerkt in paragraaf 2.3 van het beschrijvend document.