324206-2025 - Ergebnis
Polen – Hosen – Elementy odzieży - spodnie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElementy odzieży - spodnie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy spodni wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w SWZ. 1. Spodnie TYP 1 – 1 000 par 2. Spodnie TYP 2 – 1 000 par 3. Spodnie TYP 3 – 1 000 par Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Rozdziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung210238-2025
Interne KennungHP.270.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18234000 Hosen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.