324216-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauinstallationsarbeiten – Rekonstrukce střešní krytiny a adaptace výdejny na školní kuchyni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce střešní krytiny a adaptace výdejny na školní kuchyni
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních úprav a souvisejících dodávek v řešené části objektu, zahrnujících výměnu střešní krytiny v rozsahu střešních ploch A a B podle podkladů Atelieru DEK, tj. nad výdejnou a jídelnou a nad chodbou navazující na jídelnu, rekonstrukci a stavební úpravy souvisejících střešních vrstev a navazujících prvků, stavební adaptaci přízemí pro nový provoz školní kuchyně, stavební úpravy suterénu a dodávku vybavení a technologie kuchyně.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112400 Dachkonstruktionen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1111