32423-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – 88/PA/2025 Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na lata 2026 - 2027 - grupa taryfowa G11
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel88/PA/2025 Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na lata 2026 - 2027 - grupa taryfowa G11
BeschreibungKompleksowa dostawa energii elektrycznej (dostawa wraz z usługą dystrybucji) w okresie od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2027r. (grupa taryfowa G11) o łącznym szacowanym wolumenie 991 843 kWh.
Interne Kennung88/PA/2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungkompleksowa dostawA energii elektrycznej (dostawa wraz z usługą dystrybucji) w okresie od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2027r. (grupa taryfowa G11) o łącznym szacowanym wolumenie 991 843 kWh.