2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków oraz systemu kanalizacji sanitarnej Miasta Karpacza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót projektowych, przygotowawczych, budowlanych, montażowych oraz innych niezbędnych czynności prowadzących do realizacji inwestycji pn. „Przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków oraz systemu kanalizacji sanitarnej Miasta Karpacza” częściowo w formule „zaprojektuj i wybuduj” i częściowo w formule „wybuduj” – Załącznik nr 1 do SWZ (folder). 2. Część przedmiotu zamówienia dotycząca projektowania, przebudowy oraz modernizacji oczyszczalni ścieków przy ul. Nadrzecznej w Karpaczu wraz z infrastrukturą towarzyszącą – projektowanie i roboty budowlane wraz z dostawą urządzeń, na warunkach i w zakresie określonym w dokumentach zamówienia, w tym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym: Program Funkcjonalno-Użytkowy (część 1) – Strona tytułowa, Program Funkcjonalno-Użytkowy (część 2.1) – Część opisowa - Ogólna, Program Funkcjonalno-Użytkowy (część 2.2) – Część opisowa – WWIOR, Program Funkcjonalno-Użytkowy (część 2.3) – Część szczegółowa, Program Funkcjonalno-Użytkowy – Część informacyjna. Program funkcjonalno – użytkowy (PFU) stanowił również podstawę do opracowania instrukcji rozruchu modernizowanej i przebudowywanej oczyszczalni ścieków w m. Karpacz. Celem opracowania jest omówienie uruchamianych obiektów i czynności, jakie należy wykonać w celu doprowadzenia oczyszczalni do pełnej sprawności technologicznej, z uwzględnieniem problemów, jakie występują w okresie prac rozruchowych, metod i sposobów prowadzenia tych prac, ze zwróceniem uwagi na trudności, na jakie mogą natrafić uczestnicy rozruchu w trakcie jego przeprowadzania. Zakres opracowania obejmuje: Instrukcje rozruchu mechanicznego; Instrukcje rozruchu hydraulicznego; Instrukcje rozruchu technologicznego; Określenie czasu trwania rozruchu; Ponadto opracowanie obejmuje wytyczne i zalecenia BHP i p.poż Wytyczne do dostosowania pomieszczeń higieniczno-sanitarnych do wymogów prawa Wytyczne do dostosowania pomieszczeń higieniczno-sanitarnych (szatnie przepustowe) Zamówienie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj. 3. Część przedmiotu zamówienia dotycząca przebudowy i modernizacji systemu kanalizacji sanitarnej miasta Karpacza, Wykonawca wykona zgodnie z projektami technicznymi przekazanymi przez Zamawiającego. Wykonawca może rozpocząć wykonywanie robót budowlanych lecz zakończyć dopiero po uruchomieniu części mechaniczno-biologicznej przebudowywanej i modernizowanej oczyszczalni ścieków przy ul. Nadrzecznej– w zakresie realizacji przedmiotu umowy w formule „wybuduj”. W ramach projektu, nastąpi budowa kanalizacji sanitarnej w następujących lokalizacjach: ul. Sikorskiego – ul. Konopnickiej ul. Kowarska – ul. Wielkopolska ul. Przemysłowa – ul. Wielkopolska ul. Partyzantów – ul. Karkonoska
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy