See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi społeczne w zakresie przygotowywania i dystrybucji całodobowych posiłków dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów i dystrybucji posiłków w SP ZOZ w Radziejowie w okresie 24 miesięcy, a w tym: Przygotowanie posiłków całodobowych w ilości około 160 000 w okresie 24 miesięcy, na bazie dzierżawionych pomieszczeń kuchni, sprzętu Zamawiającego oraz urządzeń i sprzętu, który zabezpiecza Wykonawca dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie, z uwzględnieniem wymogów Zamawiającego oraz zaleceń ustalonych przez między innymi Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, opublikowanym w monografii Podstawy naukowe żywienia w szpitalach oraz znowelizowanym w 2012 r. polskim normom żywienia (Normy żywienia człowieka. Podstawy prewencji otyłości i chorób niezakaźnych) z uwzględnieniem wprowadzonych zmian w okresie obowiązywania umowy oraz tradycyjnej kuchni polskiej stosowanej w okolicach świąt m.in. Bożego Narodzenia, Wielkanocy itp.; jadłospisy w systemie dekadowym ustalane będą przez dietetyka Wykonawcy, zatwierdzane przez dietetyka Zamawiającego i przekazywane na co najmniej 5 dni roboczych przed rozpoczęciem obowiązywania. Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć jadłospisy z wyliczeniem wartości energetycznej, odżywczej, gramaturze posiłku/ składowych posiłku, alergenach tak aby było możliwe sprawdzenie poprawności przygotowania diet i porównania ich z zaleceniami IŻŻ w żywieniu chorych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania zmiany jadłospisu i wykluczeniu konkretnych potraw, bądź produktów, pomimo ich wykorzystania w innych placówkach o zbliżonej specyfikacji. Zobowiązuje się Wykonawcę do zapewnienia pacjentom oddziałów wody pitnej według potrzeb danego oddziału.
Interne Kennung: US-01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste, 15894220 Krankenhausmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste, 15894220 Krankenhausmahlzeiten