2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu wodociągowego poprzez wymianę wodomierzy, modernizację sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodociągową
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja systemu wodociągowego poprzez wymianę wodomierzy, modernizację sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodociągową. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz części II stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, natomiast projektowane postanowienia umowy określają odpowiednio Załącznik nr 2a i 2b do SWZ. Zapisy dotyczące Części II odnoszą się w szczególności do pkt.3.2, 4.2, 4.3. Opisu przedmiotu zamówienia. Wymagania ogólne zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia mają zastosowanie zarówno do części I, jak i części II. Pozostałe zapisy dotyczą części I.
Interne Kennung: IZP.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wymiana wodomierzy, modernizacja sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodociągową
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana wodomierzy, modernizacja sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodociągową 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, natomiast projektowane postanowienia umowy określają odpowiednio Załącznik nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 38421100 Wasserzähler, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 80510000 Spezialausbildung
Los: LOT-0002
Titel: Część II – dostawa wymiana hydrantów, zasuw i węzła dla potrzeb lokalizacji, zmniejszenia i zapobiegania wyciekom wody – obniżenie strat wody
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wymiana hydrantów, zasuw i węzła dla potrzeb lokalizacji, zmniejszenia i zapobiegania wyciekom wody – obniżenie strat wody. 2. Zapisy dotyczące Części II odnoszą się w szczególności do pkt.3.2, 4.2, 4.3. Opisu przedmiotu zamówienia. Wymagania ogólne zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia mają zastosowanie zarówno do części I, jak i części II.
Interne Kennung: część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 42131160 Hydranten, 45330000 Installateurarbeiten