2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af revisionsbistand (rammeaftale m. én leverandør)
Beschreibung: Digitaliseringsstyrelsen udbyder en rammeaftale med én leverandør og med varighed i fire år, vedrørende indkøb af ekstern bistand af godkendte revisionsydelser til udarbejdelse af erklæringer til NSIS-revision, Brokerrevision, Erhvervs RA-revision og revision af supportorganisation, derudover kan Ordregiver anvende rammeaftalen til ad hoc-revisionsopgaver.
Vorherige Bekanntmachung: 194080-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tilbudsfristen er forkortet jf. Offentliggjort forhåndsmeddelelse (TED 194080-2026).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000