2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaibestek gemeente Nijmegen
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één of meerdere overeenkomsten met één of meerdere Opdrachtnemer(s). Het werk bestaat in hoofdzaak uit het maaien van bermen en ecologisch maaien (perceel 1) en het maaien van gazons (perceel 2). 1
Interne Kennung: 2026/DAR/IFI/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bermen en ecologisch maaien
Beschreibung: Het maaien van bermen en groenstroken conform het van toepassing zijnde ecologisch beheerplan.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Gazons
Beschreibung: Het maaien van gazons.
Interne Kennung: 2