See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek 3D w ramach projektu „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Radomiu w celu wzmocnienia jakości i konkurencyjności kształcenia zawodowego"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek 3D w ramach projektu: „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Radomiu w celu wzmocnienia jakości i konkurencyjności kształcenia zawodowego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale V Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Częśc 1 zamówienia - zakup i dostawa kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych laserowych – w ilości 8 sztuk
Beschreibung: Zakup i dostawa kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych laserowych – w ilości 8 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale V SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia - zakup i dostawa drukarek 3D – w ilości 3 sztuk
Beschreibung: Zakup i dostawa drukarek 3D – w ilości 3 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale V SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia - zakup i dostawa atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych formatu A3 – w ilości 2 sztuk.
Beschreibung: zakup i dostawa atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych formatu A3 – w ilości 2 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale V SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia - zakup i dostawa fotograficznych urządzeń wielofunkcyjnych formatu A3 – w ilości 2 sztuk
Beschreibung: zakup i dostawa fotograficznych urządzeń wielofunkcyjnych formatu A3 – w ilości 2 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale V SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamównienia - zakup i dostawa kolorowej drukarki laserowej formatu A3 – w ilości 1 sztuka
Beschreibung: Zakup i dostawa kolorowej drukarki laserowej formatu A3 – w ilości 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale V SWZ