2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa drugiej nitki kolektora tłocznego z Wyspy Sobieszewskiej w kierunku Oczyszczalni Ścieków Wschód - Zadanie I – odcinek kolektora tłocznego od komory rozprężnej przed budynkiem krat Ob.101 na Oczyszczalni Ścieków „Wschód” do projektowanej komory zasuw KZ-3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych polegających w szczególności na: a) budowie komory zasuw KZ-3 przy ul. Naftowej umożliwiającej połączenie istniejącego rurociągu tłocznego Ø 280 mm PE z projektowanym rurociągiem tłocznym Ø 280x25,4 mm PEHD100 SDR 11 PN16 wraz z niezbędną armaturą: zasuwami sekwencyjnymi i odpowietrznikami oraz instalacją odwodnienia w komorze KZ-3 b) budowie odcinka rurociągu tłocznego od projektowanej komory zasuw KZ-3 przy ul. Naftowej do włączenia do komory rozprężnej przed budynkiem krat ob.101 na terenie oczyszczalni ścieków „Wschód” o średnicy Ø 280x25,4 mm PEHD100 SDR 11 PN16 i długości L= 996,50 m c) budowie studni odwodnieniowej SO3dw średnicy wew. DN 2500 mm na wysokości (punktuT31), umożliwiającej odwodnienie proj. rurociągu na odcinku od KZ-3 do oczyszczalni ścieków d) budowie drogi eksploatacyjnej o nawierzchni gruntowej utwardzonej e) budowie zjazdu z ul. Naftowej do komory KZ-3 f) budowie układu zasilania i sterowania dla potrzeb projektowanej komory zasuw KZ-3 - instalacje elektryczne oświetlenia, gniazd wtyczkowych i siłowe komory zasuw KZ-3z ochroną p.poż i p. przepięciową - instalacje AKPiA komory KZ-3 sterowania i sygnalizacji zasuw, pomiarów ciśnienia, zalania i włamania - rozdzielnica szafowa przykomorowa na fundamencie RKZ3 g) likwidacji istniejącej komory odpowietrznikowej Kodp.3 znajdującej się przy ul. Naftowej
Interne Kennung: ZP/31/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I.1. Wartość zamówienia podstawowego wynosi: 4 997 871,64 zł bez VAT. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których mowa w art. 388 pkt 2 lit c) ustawy Pzp. Wartość zamówień podobnych: 15 000 000,00 zł bez VAT. 2. Zakres rzeczowy zamówień podobnych będzie dotyczył świadczeń, które rzeczowo są związane z przedmiotem zamówienia podstawowego lub świadczeń pozostających z nimi w bezpośrednim związku i będzie obejmował: budowę drugiej nitki kolektora tłocznego z Wyspy Sobieszewskiej w kierunku Oczyszczalni Ścieków Wschód - ”Zadanie II – odcinek kolektora tłocznego od projektowanej komory zasuw KZ-3 ul. Naftowa do przepompowni ścieków PS-1 położonej na terenie Wyspy Sobieszewskiej. Przedmiotem zamówienia podobnego będzie wykonanie robót budowlano-montażowych polegających w szczególności na: 1. przebudowie odcinka rurociągu DN250 na DN350 (Ø355x32,3mm PEHD100 SDR11), o długości L=2,3m na terenie przepompowni PS-1 przy ul. Ornitologów wraz z likwidacją starego rurociągu oraz przełączenie dwóch istniejących rurociągów DN250 (Ø280PE) do nowego rurociągu; 2. budowie odcinka rurociągu tłocznego średnicy Ø355x32,3mm PEHD100 SDR11, o długości L=5,7m na terenie przepompowni PS-1 od przebudowywanego odcinka do włączenia do nowej komory zasuw KZ-1 3. budowie komory zasuw KZ-1 na terenie przepompowni PS-1 umożliwiającej połączenie istniejącego rurociągu tłocznego Ø280mm PE z projektowanym rurociągiem tłocznym Ø280mm PE wraz z niezbędną armaturą; 4. likwidacji odcinka istn. rurociągu tłocznego Ø280mm PE na terenie przepompowni PS-1, długości L= 4,0m; 5. budowie odcinka rurociągu tłocznego średnicy Ø280mm PE, o długości L=3,0m na terenie przepompowni PS-1 od proj. komory zasuw KZ-1 do połączenia z istn. rurociągiem Ø280mm PE; 6. budowie drugiego syfonu pod rzeką Martwa Wisła o średnicy Ø280x25,4mm PEHD100-RC SDR11 PN16 i długości około L=530 m; 7. budowie komory zasuw KZ-2a w rejonie przepompowni ścieków Bogatka łączącą projektowany rurociąg tłoczny z istniejącym w miejscu podłączenia odprowadzanych ścieków z miejscowości Wiślinka; 8. budowie komory zasuw KZ-2b łączącą projektowaną komorę KZ-2a z projektowanym rurociągiem tłocznym, poprzez którą będzie możliwe sterowanie kierunkiem odprowadzenia ścieków z Wiślinki do istniejącego lub projektowanego rurociągu tłocznego z Wyspy Sobieszewskiej; 9. budowie odcinka rurociągu tłocznego łączącego komory KZ-2a i KZ-2b średnicy Ø280x16,6mm PEHD100-RC SDR17 PN10 i długości około L=30m; budowie odcinka rurociągu tłocznego od komory zasuw KZ-2b do proj. komory zasuw KZ-3 (wchodzącej w zakres Zadania nr I i ujętej w odrębnym opracowaniu), średnicy Ø280x25,4mm PEHD100-RC SDR11 PN16 oraz długości około L = 1220m; częściowo w wykopie otwartym a częściowo za pomocą przewiertu sterowanego 10. budowie studni odwodnieniowych SO1dw, oraz SO2dw o średnicy wewn. DN2500mm; 11. budowie rurociągu tłocznego średnicy Ø280x16,6mm PEHD100 SDR17, o długości około L=40m łączący studnię odwodnieniową SO2dw z proj. komorą zasuw KZ-3 (wchodzącej w zakres Zadania nr I i ujętej w odrębnym opracowaniu); 12. budowie studni odpowietrznikowych SO1dp i SO2dp średnicy wewn. DN1500mm, z zaworem napowietrzająco - odpowietrzającym na projektowanym rurociągu – 2 szt.; 13. budowie tymczasowego dojazdu na cele budowy i eksploatacji rurociągu tłocznego o nawierzchni gruntowej utwardzonej 14. budowie układu zasilania i sterowania dla potrzeb projektowanych komór zasuw: KZ-1,KZ-2a oraz KZ-2b: - instalacje elektryczne oświetlenia, gniazd wtyczkowych i siłowe komór zasuw z ochroną p. poż i p. przepięciową, - instalacje AKPiA komór zasuw - sterowania i sygnalizacji zasuw, pomiarów ciśnienia, zalania i włamania - rozdzielnice szafowe przykomorowe na fundamencie, - próby po montażowe i rozruch układu, 15. budowie kanalizacji światłowodowej SRS – G Ø160x9,1mm RHDPEp wraz ze studniami kablowymi Ø1000xØ540xØ1050mm i zasobnikami kablowymi Øw800xØ500mm; 16. budowie kanalizacji elektrycznej SRS – G Ø110x6,3mm RHDPEp wraz ze studniami z tworzywa; Powyższy zakres robót przedstawiono w dokumentacji technicznej załączonej do dokumentów zamówienia. Warunki zawarcia Umowy będą kształtowane w sposób odpowiedni w oparciu o warunki umowy o zamówienie podstawowe z uwzględnieniem różnic wynikających z wartości, czasu realizacji i innych istotnych okoliczności mających miejsce w chwili udzielania zamówienia. II. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu. Wykonawca prowadzący działalność gospodarczą powinien być wpisany do odpowiedniego rejestru kraju, w którym wykonawca ma siedzibę. Zamawiający skieruje wezwanie do wykonawcy, którego oferta została oceniona najwyżej, do złożenia w wyznaczonym terminie aktualnych nadzień złożenia ofert Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) oraz podmiotowych środków dowodowych określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, polegać na sytuacji zdolności technicznej i kwalifikacji zawodowych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych, na zasadach określonych w ustawie PZP oraz SWZ. Forma, sposób oraz termin złożenia JEDZ oraz podmiotowych środków dowodowych zostały szczegółowo określone w SWZ. Wymagania co do zawartości oferty, jej formy oraz sposobu jej przekazania są określone w SWZ. Zamówienie nie jest podzielone na części.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Budowa drugiej nitki kolektora tłocznego z Wyspy Sobieszewskiej w kierunku Oczyszczalni Ścieków Wschód - Zadanie I – odcinek kolektora tłocznego od komory rozprężnej przed budynkiem krat Ob.101 na Oczyszczalni Ścieków „Wschód” do projektowanej komory zasuw KZ-3