2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” - (5 części)”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) Priorytetu 5 Fundusze Europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027). część nr I -Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr II- Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr III - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr IV - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr V - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”.
Interne Kennung: AT.RZP.271.11.2026.ZCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 32322000 Multimediaausrüstung, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 33100000 Medizinische Geräte, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr I -Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku ul. Henryka Pobożnego 2
Interne Kennung: Część - I
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: część nr II- Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im Polonii w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im Polonii w Słupsku, ul. Orląt Lwowskich 1a, 76-200 Słupsk;
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: część III - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” - V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, ul. Deotymy 15a, 76-200 Słupsk;
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: część nr IV - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” - Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku, ul. M. Niedziałkowskiego 2, 76-200 Słupsk;
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0005
Titel: część nr V - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”.
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”- Zespół Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich w Słupsku, ul. Szczecińska 60, 76-200 Słupsk.
Interne Kennung: Część V