2. Verfahren
Verfahren
Titel: Catering
Beschreibung: ROC van Twente is voornemens om een Europese aanbesteding in de markt te zetten voor de cateringdienstverlening. Naar verwachting wordt de aanbesteding in september/oktober 2026 gepubliceerd. De ingangsdatum van de nieuwe overeenkomst is de zomervakantie van 2027. Voordat de aanbesteding wordt gepubliceerd wil ROC van Twente de markt consulteren middels een marktconsultatie. De marktconsultatie vindt schriftelijk plaats, waarbij marktpartijen worden verzocht de vraagstellingen zoals opgenomen in paragraaf 10 van dit marktconsultatiedocument te beantwoorden. De antwoorden op de vragen uit deze marktconsultatie kunnen uitsluitend worden ingediend via TenderNed. Zie marktconsultatiedocument
Interne Kennung: ML/CA/080526
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: ROC van Twente is voornemens om een Europese aanbesteding in de markt te zetten voor de cateringdienstverlening. Naar verwachting wordt de aanbesteding in september/oktober 2026 gepubliceerd. De ingangsdatum van de nieuwe overeenkomst is de zomervakantie van 2027. Voordat de aanbesteding wordt gepubliceerd wil ROC van Twente de markt consulteren middels een marktconsultatie. De marktconsultatie vindt schriftelijk plaats, waarbij marktpartijen worden verzocht de vraagstellingen zoals opgenomen in paragraaf 10 van dit marktconsultatiedocument te beantwoorden. De antwoorden op de vragen uit deze marktconsultatie kunnen uitsluitend worden ingediend via TenderNed.
Interne Kennung: 1