2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering blaashal inclusief benodigdheden zaalhockeyvelden
Beschreibung: Het leveren van één blaashal inclusief de hiervoor benodigde (constructieve) voorzieningen, installaties en materialen en het leveren van een zaalhockeyvloer en materialen om te kunnen voorzien in de zaalhockeybehoefte Het leveren van één blaashal inclusief de hiervoor benodigde (constructieve) voorzieningen, installaties en materialen en het leveren van een zaalhockeyvloer en materialen om te kunnen voorzien in de zaalhockeybehoefte
Interne Kennung: 241344
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37451000 Ausrüstungen für Feldsportarten, 45217000 Bau von Traglufthallen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren van één blaashal inclusief de hiervoor benodigde (constructieve) voorzieningen, installaties en materialen en het leveren van een zaalhockeyvloer en materialen om te kunnen voorzien in de zaalhockeybehoefte. Het voornemen is om jaarlijks in de winterperiode van uiterlijk 15 november t/m 20 februari de blaashal in gebruik te hebben. De blaashal, installaties, hockeyvelden en overige inrichting dient door de opdrachtnemer met behulp van vrijwilligers van de hockeyclub te worden opgebouwd. De blaashal dient te voorzien in 3 zaalhockeyvelden waar op officiële wedstrijden gespeeld kunnen worden en waar voldoende ruimte is voor het plaatsen van tribunes. Na de winterperiode dient de opdrachtnemer in samenwerking met vrijwilligers van de hockeyclub de blaashal, installaties, hockeyvelden en overige inrichting weer af te breken. Dit alles dient opgeslagen te worden bij de leverancier. Verder dient er ook beheer en onderhoud plaats te vinden op alle producten. De blaashal wordt gepositioneerd op veld 5
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37450000 Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten, 45217000 Bau von Traglufthallen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De blaashal inclusief installaties, de zaalhockeyvelden en benodigdheden dienen uiterlijk op 15 november 2025 operationeel te zijn. Op deze datum gaat het onderhoud- en servicecontract ook in. Het Onderhoud- en servicecontract wordt aangegaan voor de duur van vijf (5) jaar. Optioneel kan de gemeente Venlo eenzijdig besluiten de overeenkomst met drie (3) keer vijf (5) jaar te verlengen.