324492-2026 - Ergebnis
Polen – Server – PN 13/26 - Dostawa przełączników CORE wraz z instalacja i migracją danych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN 13/26 - Dostawa przełączników CORE wraz z instalacja i migracją danych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników CORE wraz z instalacja i migracją danych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 do SWZ– Opis Parametrów technicznych (OPT), Załącznik nr 1A do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 4 do SWZ „Warunki umowne”.
Vorherige Bekanntmachung144243-2026
Interne KennungPN 13/26 Dostawa przełączników CORE wraz z instalacja i migracją danych
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelPN 13/26 Dostawa przełączników CORE wraz z instalacja i migracją danych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników CORE wraz z instalacja i migracją danych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 do SWZ Opis parametrów technicznych(OPT), Załącznik nr 1A do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia OPZ . Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 4 do SWZ „Warunki umowne”.
Interne KennungPN 13/26 Dostawa przełączników CORE wraz z instalacja i migracją danych.